Alterost

Altero on Baltikumi juhtiv finantsvõrdlusplatvorm. Alustasime oma tegevust Lätis 2016. aasta juunis, Leedus 2019. aasta aprillis ja Eestis 2020. aasta juunis. Tänaseks on enam kui 100 000 Altero klienti võrrelnud finantspakkumisi – laene, ärilaene, kindlustust.

Miks Altero?

Laenude võrdlemine on oluline!

Eestis on rohkem kui 30 finantsbrändi, mis pakuvad väikelaenu ja muid finantsteenuseid. Laenuandjad erinevad omavahel laenupoliitika poolest, mis hõlmab intressimäära, komisjonitasusid ja läbivaatamise protsessi. Ka kindlustusettevõtete puhul on erinevad nii tähtajad kui ka kulud, mille suurus oleneb erinevatest teguritest.

Läbipaistvus

Me soovime, et Altero.ee kliendid suudavad orienteeruda finantsturul, parandavad oma finantsoskust, samuti võtavad vastu õigeid ja mõistlikke otsuseid, hinnates kõiki finantstoodetega seotud nüansse, sealhulgas enda laenu tagastamise võimet.

Lihtsus

Otsuse vastuvõtmine peab olema lihtne. Lihtsustame seda protsessi klientide jaoks mitmel viisil:

  • tuleb täita vaid üks taotlus;
  • personaliseeritud laenupakkumised tunni jooksul;
  • individuaalsed kindlustuspakkumised paari minuti jooksul.

Turvalisus

Altero.ee kliendiandmeid hoitakse kõrge turvalisusega andmekeskustes. Kõiki kliendiandmeid edastatakse krüptitud kanalites. Altero.ee tehniline meeskond monitoorib pidevalt kodulehe turvalisust.
Tutvu Altero.ee privaatsuspoliitikaga.

Tasuta ja ilma kohustusteta

Altero on finantsvõrdlusplatvorm ja samal ajal laenuvahendaja, mis teeb koostööd järgnevate finantsettevõtetega: TFBank AB, Svea Finance AS, Mogo AS, IPF Digital OÜ (Credit24), Ferratum Bank p.l.c, Placet Group OÜ.

Altero.ee finantsvõrdlemise teenus on tasuta ja ei too Sulle kaasa mingeid kohustusi.

Altero numbrites

Teenindatud külastajad:
30457
Lehe külastajad kuus:
24586
Sõlmitud tehingud:
8305
Klientidele väljastatud laenude summa:
25817608

Vabad töökohad

Altero.ee meeskond koosneb professionaalidest, kellel on hindamatu kogemus finants-, tehnoloogia- ja klienditeenindusvaldkonnas. Kui Sa tunned, et Sinu osalemine on lisandväärtuseks meie meeskonnale ja ettevõttele üldiselt, siis saada julgelt oma motivatsioonikiri aadressile: [email protected]

Vabad töökohad hetkel:

 

Meediale

Affiliate programm

Kui Sulle kuulub veebileht, millel on suur külastajate arv, siis registreeru kindlasti Altero Affiliate programmi. Meelita Altero.ee - le kliente ja saa selle eest tasu. See on kindlasti suurepärane võimalus luua endale passiivne sissetulek. Täida partnerprogrammi taotlus, et saada rohkem teavet.

  • Motiveeriv komisjonitasu
  • Küsimuste kiire lahendamine
  • Ausus ja läbipaistvus
  • Kõrge konversioon

Registreerun

Kontakt

Ühenduse võtmine

Tagasi helistamise taotlus

Rekvisiidid

Altero OÜ,
Registrikood: 14188970,
A. Weizenbergi 20, Tallinn, 10150