Alterost

Altero finantsvõrdlusplatvorm alustas oma tegevust Lätis 2016. aasta juunis, Leedus 2019. aasta aprillis, ja sellest hetkest alates on enam kui 75 000 Altero.ee klienti võrrelnud finantspakkumisi – laene, kindlustusi ja arvelduskontosid.

Почему Altero?

Laenude võrdlemine on oluline!

Eestis on rohkem kui 30 finantsbrändi, mis pakuvad rahalaenu ja muid finantsteenuseid. Laenuandjad erinevad omavahel laenupoliitika poolest, mis hõlmab intressimäära, komisjonitasusid ja läbivaatamise protsessi. Ka kindlustusettevõtete puhul on erinevad nii tähtajad kui ka kulud, mille suurus oleneb erinevatest teguritest.

Läbipaistvus

Me soovime, et Altero.ee kliendid suudavad orienteeruda finantsturul, parandavad oma finantsoskust, samuti võtavad vastu õigeid ja mõistlikke otsuseid, hinnates kõiki finantstoodetega seotud nüansse, sealhulgas enda laenu tagastamise võimet.

Lihtsus

Otsuse vastuvõtmine peab olema lihtne. Lihtsustame seda protsessi klientide jaoks mitmel viisil:

  • tuleb täita vaid üks taotlus;
  • personaliseeritud laenupakkumised tunni jooksul;
  • individuaalsed kindlustuspakkumised paari minuti jooksul.

Turvalisus

Altero.ee kliendiandmeid hoitakse kõrge turvalisusega andmekeskustes. Kõiki kliendiandmeid edastatakse krüptitud kanalites. Altero.ee tehniline meeskond monitoorib pidevalt kodulehe turvalisust.
Ознакомься с политикой конфиденциальности Altero.lv.

Tasuta ja ilma kohustusteta

Altero on finantsvõrdlusplatvorm ja samal ajal laenuvahendaja, mis teeb koostööd järgnevate finantsettevõtetega: TFBank AB, Bigbank AS Läti filiaal, PrivatBank AS, InCredit Group SIA, Aizdevums.lv SIA, Mogo AS, IPF Digital Latvia SIA (Credit24), Ferratum Bank p.l.c, NORDIC FINANCE SIA, NORD līzings SIA, Lateko līzings A/S (Latcredit), West Kredit AS, Latvijas Hipotēka SIA.

Altero.ee finantsvõrdlemise teenus on tasuta ja ei too Sulle kaasa mingeid kohustusi.

Altero в числах

Посетителей обслужено:
30457
Посетителей сайта в месяц:
24586
Заключенных сделок:
8305
Сумма выданных клиентам кредитов:
25817608

Для СМИ

Affiliate программа

Если тебе принадлежит сайт с большой аудиторией, то тебе определенно стоит подать заявку на программу Affiliate в Altero. Привлекай клиентов для Altero.lv и получай вознаграждение. Это несомненно прекрасная возможность создать себе поток пассивного дохода. Заполни заявку на партнерскую программу, чтобы получить больше информации.

Подать заявку

Контакты

Связь

Запрос отзвона

Реквизиты

Altero OÜ,
Registrikood: 14188970,
A. Weizenbergi 20, Tallinn, 10150