Võrdle ettevõtte rahastamislahendusi

Ühe taotlusega. Tasuta.
Turvaliselt ja tasuta!

Mis eesmärkideks on ärilaen mõeldud?

 • Kinnisvara ost
 • Kinnisvara renoveerimisprojekti rahastamine
 • Varude ost
 • Investeerimisobjektide soetamine
 • Sõiduki ostmine
 • Suurenda tellimuse summat
 • Käibevahendite tagamine
 • Põhivara soetamine

Kuidas Altero.ee toimib?

 1. Täida üks taotlus.
 2. Võrdle saadud pakkumisi.
 3. Saa soodsaim rahastamine.

Altero.ee ühendab oma platvormil järgnevad rahastamise lahendused:

Tagatiseta laen

Lühiajaline laen Teie ettevõttele. Selle finantslahenduse raames analüüsitakse Teie ettevõtte finantsnäitajaid ja positiivse vastuse korral laekub vajalik laenusumma Teie ettevõtte kontole..

Millistel juhtudel see sobib?

Tagatiseta laen on ette nähtud juhul, kui laenu on vaja kiiresti oma äritegevuse tagamiseks või projektide läbiviimiseks, näiteks suurtel hangetel või Euroopa Liidu rahastatud projektides osalemiseks, tellimuse mahu suurendamiseks..

Min laenusumma: 1000 EUR
Laenu periood:: 3 kuni 60 kuud
Intressimäär: alates 1% kuus
Tingimused: Ettevõtte tegevusaja kestus pikem kui 4 kuud
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Autolaen ja -liising

Liising on auto finantseerimise viis, mil auto omandiõigus registreeritakse laenuandja nimele. Autolaen on tarbijakrediit, mis on kohandatud auto soetamiseks..

Millistel juhtudel see sobib?

Liising on mõeldud nii uute kui ka vähekasutatud autode soetamiseks. Sealjuures võib auto olla laenu saamise tagatiseks. Nii autolaen kui ka autoliising on mõeldud sellise sõiduki ostmiseks, millele registreeritakse omandiõigus..

Min laenusumma: 1000 EUR
Laenu periood:: 3 kuni 60 kuud
Intressimäär: alates 1,00 % kuus
Tingimused: Auto soetamine
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Laen kinnisvara tagatisel

See on rahastamise vorm, kus laenu tagatiseks on kinnisvara..

Millistel juhtudel see sobib?

Selle krediidi abiga saad Sa osta kinnisvara kogu Läti territooriumil. Rahastatakse nii põllumaa, metsa kui ka äriruumide ostu. Samuti saab kinnisvara tagatisel laenu kasutada juhul, kui on vaja käibevahendeid või realiseerida ettevõtte mõnda muud eesmärki..

Min laenusumma: kuni 200 000 EUR
Laenu periood:: 3 kuni 240 kuud
Intressimäär: no 2.5 % gadā
Tingimused: Kinnisvara tagatis
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Põllumajanduse rahastamine

Rahastamine on ette nähtud põllumajandusliku tooraine (seeme, väetis, keemia ja kütus) soetamiseks ja muude majandamiseks vajalike käibevahendite rahastamiseks. Pärast laenusaaja vajaduste, finantsandmete ja muude majandusnäitajate hindamist antakse krediidilimiit, mida saab kasutada osadena kogu hooaja jooksul.

Millistel juhtudel see sobib?

See rahastamise liik pakub spetsialiseerituid finantslahendusi, mis on kohandatud eri valdkondade põllumajandustootjate spetsiifilistele vajadustele. Ettevõtetele, mis tegutsevad põllumajanduse valdkonnas ja soovivad arendada oma äritegevust, ostes vajalikke põllumajandusmasinaid, seadmeid, maad või mis vajavad käibevahendeid.

Min laenusumma: 1000 EUR
Laenu periood:: 3 kuni 60 kuud
Intressimäär: alates 1% kuus
Tingimused: Põllumajandusvaldkond
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Faktooring

Kasulik lahendus lühiajaliseks käibevahendite suurendamiseks. See on nagu laen ettevõtetele, kuid tagatisena on veel saamata tulu – välja kirjutatud arved..

Millistel juhtudel see sobib?

Kasulik juhul, kui oled arve välja kirjutanud, kuid käibevahendeid on vaja juba praegu. Selle finantslahenduse puhul võetakse arvesse nii deebitori kui ka Sinu ettevõtte finantsnäitajaid.

Min laenusumma: 500 EUR
Laenu periood:: 15–120 päeva
Intressimäär: alates 0.8% kuus
Tingimused: Deebitorile välja kirjutatud arve
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Ühisrahastus

See on alternatiivne rahastusliik, kus suurele hulgale väikeinvestoritele antakse võimalus investeerida suuremahulistesse kinnisvaraprojektidesse. Ühisrahastuse eelis on tehingu vormistamise kiirus..

Millistel juhtudel see sobib?

Ühisrahastus on mõeldud suuremahuliste kinnisvaraprojektide soetamiseks, investeerimisobjektide ostmiseks või kinnisvara renoveerimisprojektide arendamiseks..

Min laenusumma: 30 000 EUR
Laenu periood:: 3 kuni 36 kuud
Intressimäär: alates 0.8% kuus
Tingimused: Kinnisvara tagatis
Registreerun võrdlemiseks
Rohkem Sulge

Partnerid

Küsimused ja vastused

Laenuvõrdluse taotlus

 Mis on Altero.ee?

Altero.ee on finantsvõrdlusplatvorm, kus täites ühe taotluse, saad pankadelt ja teistelt laenuandjatelt individuaalseid laenupakkumisi tasuta. Altero.ee finantsvõrdlusplatvorm aitab Sul säästa väärtuslikku aega ja võib-olla isegi mitu tuhat eurot.

Kas ma võin pärast Altero.ee-le laenutaotluse esitamist ümber mõelda?

Yes. By filling in the Altero.ee application, you will only ask for loan offers. The loan will be paid out only if you choose the most advantageous offer for you and sign the loan agreement.

Laenu liigid

Mis on väikelaen?

Väikelaen annab võimaluse teha vajalik ost juba praegu, aga maksta järk-järgult. See on mõeldud väga erinevateks juhtudeks, kui on vaja täiendavaid rahalisi vahendeid, näiteks kodumasina ostmiseks, õpingute või raviteenuste eest maksmiseks, esimeseks sissemakseks uue auto ostmisel, kodu remondiks ja muudeks eesmärkideks. Väikelaenu antakse ilma tagatiseta. Laenu saamise võimaluste hindamisel hindab laenuandja laenuvõtja sissetulekute igakuist suurust ja stabiilsust. Laenuandjad võivad arvesse võtta ka olemasolevate laenude mahu ja krediidiajaloo.

Mis on autolaen ja -liising?

Autoliising annab võimaluse sõita uue autoga juba täna ja maksta selle eest järk-järgult. Sa saad soetada nii täiesti uue auto või kasutatud auto ja mõned laenuandjad pakuvad laenu või liisingut ka mootorrataste ja muu tehnika ostmiseks. Tavaliselt tagatakse rahastus auto ostmiseks isegi kuni 100% ulatuses selle turuväärtusest ja tagatist enamasti ei nõuta ning KASKO pole kohustuslik. Enamasti on võimalik auto soetada 30 päeva jooksul pärast laenu saamist ja auto on kohe Sinu omandis. Taotluse täitmisel on võimalik, et laenuandjate pakkumised on auto registreerimise, tagatise ja KASKO suhtes erinevate tingimustega. Need tingimused olenevad auto hinnast ja pakutud laenu intressimäärast. Seega, täites ühe taotluse, võrdled nii autolaenu kui ka autoliisingu pakkumisi.

Mis on refinantseerimine?

Refinantseerimine on võimalus oma olemasolev laen teise laenuandja juures uuematel ja parematel tingimustel refinantseerida, näiteks vähendada igakuist makset, saada madalam intressimäär, madalamad laenuhalduskulud, pikendada tasumistähtaega. See on võimalus saada soodsamad laenutingimused.

Mis on laenude ühendamine ehk konsolideerimine?

Laenude ühendamine on võimalus ühendada mitu laenu üheks. Olemasolevaid laene ühendades on Sul võimalik teha üks mugav ja väiksem igakuine makse mitme makse asemel, saada paremaid laenutingimusi ja pikendada laenusumma tagastamise tähtaega.

Mida peab laenudest teadma

Kas ma saan laenu varem tagastada?

Jah. Sul on õigus laenusumma varem tagastada, kuna Sul on kohustus maksta intressi ja muid makseid vaid selle ajaperioodi eest, mil Sa oled täielikult täitnud oma laenukohustused vastavalt laenulepingule. Loomulikult soovitame enne võtta ühendust oma laenuandjaga. Samuti soovitame suuremate igakuisete osamaksete maksmisel teavitada laenuandjat, et ta suunaks sissemakstud summa vahe põhisumma tagasimaksmiseks. Seda võib teha ka kirjalikult, saates laenuandjale e-kirja. Loomulikult soovitame vajadusel võtta ka nendega ühendust.

Kas auto soetamiseks on kasulikum täita tarbijakrediidi või autolaenu ja -liisingu taotlus?

Kui plaanid soetada autot ja soovid registreerida selle oma nimele, siis on Sul kindlasti kasulikum täita autoliisingu ja- laenu taotlus. Kohe, kui märgid, et laenu eesmärk on auto soetamine, saad Sa pakkumisele madalama intressimäära. Ainus, mis Sinult nõutakse, on registreerida auto 30–60 päeva jooksul (oleneb laenuandjast) oma nimele ja edastada laenuandjale skännitud registreerimistunnistus.

Lepingu allkirjastamise võimalused

 Millised on lepingu allkirjastamise võimalused?

Altero.ee platvormil pakuvad laenuandjad laenulepingu allkirjastamiseks järgnevaid võimalusi: Allkirjastamine smart ID-ga, allkirjastamine mobiil ID-ga, allkirjastamine ID kaardiga.

Registreeru ja võrdle rahastuspakkumisi

Turvaliselt ja tasuta!